LIFE GROUP SRL

Activă

3512 Transportul energiei electrice

LIFE GROUP SRL (CUI 23669528) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Negreşti-Oaş, SATU MARE, înregistrată la 8 aprilie 2008, cu activitatea principală „transportul energiei electrice” (CAEN 3512).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 656.223 lei, profit net de 26.929 lei, datorii de 1.537.812 lei, capitaluri proprii de 1.412.140 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.62 x
Profitabilitate
4.1%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

656.223lei

Venituri totale

883.666lei

Rezultat net

26.929lei

Datorii

1.537.812lei

Capitaluri proprii

1.412.140lei

Capital de lucru

-583.563lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

164.056lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2008000539304
Data înregistrării
8 aprilie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
3512 — Transportul energiei electrice
Sediu social
JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. PĂDURII, NR.40

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2.195,5%
Profitul, față de anul trecut
+3,7%
Creștere anuală compusă
+17,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate47.87%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.62 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate4.1%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare52.13%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință2195.45%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.995.703lei
I2Active circulante954.249lei
I3Stocuri554.654lei
I4Creanțe364.961lei
I5Casa și conturi la bănci34.634lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.537.812lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.412.140lei
I11Capital subscris vărsat300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă656.223lei
I14Venituri totale883.666lei
I15Cheltuieli totale852.206lei
I16Profit brut31.460lei
I18Profit net26.929lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă4,1%
Marjă brută4,79%
Rentabilitatea capitalurilor1,91%
Rentabilitatea activelor0,91%
Grad de îndatorare52,13%
Lichiditate curentă0,62
Cifră de afaceri pe salariat164.056lei
Fond de rulment-583.563lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
2.195,45%
Creștere anuală compusă
17,3%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea D · Energie electrică, termică, gaze și aer condiționat

3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre LIFE GROUP SRL

Ce cifră de afaceri are LIFE GROUP SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 656.223 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 26.929 lei.
LIFE GROUP SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LIFE GROUP SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are LIFE GROUP SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LIFE GROUP SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.537.812 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LIFE GROUP SRL?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LIFE GROUP SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LIFE GROUP SRL?
Activitatea principală este CAEN 3512 — Transportul energiei electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .