ILIN PLUS ILIN S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

ILIN PLUS ILIN S.R.L. (CUI 23235731) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Caracal, OLT, înregistrată la 11 februarie 2008, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2009 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.360.610 lei, profit net de 1.001.780 lei, datorii de 1.445.857 lei, capitaluri proprii de 756.313 lei, 19 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-8.36%
Îndatorare
65.66%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.360.610lei

Venituri totale

4.360.677lei

Rezultat net

1.001.780lei

Datorii

1.445.857lei

Capitaluri proprii

756.313lei

Capital de lucru

323.695lei

Salariați

19

Cifră de afaceri pe salariat

229.506lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J28/161/2008
Data înregistrării
11 februarie 2008

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, CAL. BUCUREŞTI, NR.26, BL.A7C, SC.1, AP.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2009–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-8,4%
Profitul, față de anul trecut
-5,2%
Creștere anuală compusă
+19,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate34.34%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.22 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate22.97%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare65.66%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-8.36%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2009–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7720092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2009–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate432.618lei
I2Active circulante1.769.552lei
I3Stocuri69.190lei
I4Creanțe1.649.831lei
I5Casa și conturi la bănci50.531lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.445.857lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri756.313lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.360.610lei
I14Venituri totale4.360.677lei
I15Cheltuieli totale3.164.080lei
I16Profit brut1.196.597lei
I18Profit net1.001.780lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați19

Indicatori · 2025

Marjă netă22,97%
Marjă brută27,44%
Rentabilitatea capitalurilor132,46%
Rentabilitatea activelor45,49%
Grad de îndatorare65,66%
Lichiditate curentă1,22
Cifră de afaceri pe salariat229.506lei
Fond de rulment323.695lei

Cifra de afaceri în timp

20092025
Creștere în ultimul an
-8,36%
Creștere anuală compusă
19,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Olt

Întrebări despre ILIN PLUS ILIN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ILIN PLUS ILIN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.360.610 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.001.780 lei.
ILIN PLUS ILIN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ILIN PLUS ILIN S.R.L.?
17 bilanțuri, din 2009 până în 2025.
Câți angajați are ILIN PLUS ILIN S.R.L.?
19 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ILIN PLUS ILIN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.445.857 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ILIN PLUS ILIN S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ILIN PLUS ILIN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ILIN PLUS ILIN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .