CĂTĂLINA CONF SRL

Activă

4931 Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători

CĂTĂLINA CONF SRL (CUI 22840912) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Brădişoru de Jos Orş. Oraviţa, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 30 noiembrie 2007, cu activitatea principală „transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători” (CAEN 4931).

A depus 14 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2012 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.143.266 lei, profit net de 47.645 lei, datorii de 593.883 lei, capitaluri proprii de 231.128 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 50 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

50

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

50 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.43 x
Istoricul rezultatelor
2 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.143.266lei

Venituri totale

1.143.315lei

Rezultat net

47.645lei

Datorii

593.883lei

Capitaluri proprii

231.128lei

Capital de lucru

-339.043lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

228.653lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2007001065117
Data înregistrării
30 noiembrie 2007

Activitate și sediu

Activitate principală
4931 — Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT BRĂDIŞORU DE JOS ORŞ. ORAVIŢA, BRĂDIŞORU DE JOS, NR.75

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2012–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,6%
Profitul, față de anul trecut
+207,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

50clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.02%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.43 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate4.17%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare71.98%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință15.6%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2012–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5020122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

14 exerciții depuse, 2012–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate570.171lei
I2Active circulante254.840lei
I3Stocuri22.132lei
I4Creanțe200.642lei
I5Casa și conturi la bănci32.066lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii593.883lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri231.128lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.143.266lei
I14Venituri totale1.143.315lei
I15Cheltuieli totale1.078.223lei
I16Profit brut65.092lei
I18Profit net47.645lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă4,17%
Marjă brută5,69%
Rentabilitatea capitalurilor20,61%
Rentabilitatea activelor5,78%
Grad de îndatorare71,98%
Lichiditate curentă0,43
Cifră de afaceri pe salariat228.653lei
Fond de rulment-339.043lei

Cifra de afaceri în timp

20122025
Creștere în ultimul an
15,6%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre CĂTĂLINA CONF SRL

Ce cifră de afaceri are CĂTĂLINA CONF SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.143.266 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 47.645 lei.
CĂTĂLINA CONF SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CĂTĂLINA CONF SRL?
14 bilanțuri, din 2012 până în 2025.
Câți angajați are CĂTĂLINA CONF SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CĂTĂLINA CONF SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 593.883 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CĂTĂLINA CONF SRL?
50 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CĂTĂLINA CONF SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CĂTĂLINA CONF SRL?
Activitatea principală este CAEN 4931 — Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .