NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL

Activă

9511 Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice

NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL (CUI 22288550) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 20 august 2007, cu activitatea principală „repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice” (CAEN 9511).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.286.723 lei, profit net de 363.576 lei, datorii de 3.172.752 lei, capitaluri proprii de 429.091 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-20.43%
Îndatorare
88.09%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.286.723lei

Venituri totale

3.402.462lei

Rezultat net

363.576lei

Datorii

3.172.752lei

Capitaluri proprii

429.091lei

Capital de lucru

332.152lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

547.787lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J13/2796/2007
Data înregistrării
20 august 2007

Activitate și sediu

Activitate principală
9511 — Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.3, BL.H10, SC.C, ET.7, AP.102

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-20,4%
Profitul, față de anul trecut
+185,3%
Creștere anuală compusă
+8,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.91%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.06%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare88.09%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-20.43%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA64200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate96.939lei
I2Active circulante3.504.904lei
I3Stocuri2.386.070lei
I4Creanțe825.370lei
I5Casa și conturi la bănci293.464lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.172.752lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri429.091lei
I11Capital subscris vărsat100.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.286.723lei
I14Venituri totale3.402.462lei
I15Cheltuieli totale2.969.166lei
I16Profit brut433.296lei
I18Profit net363.576lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă11,06%
Marjă brută13,18%
Rentabilitatea capitalurilor84,73%
Rentabilitatea activelor10,09%
Grad de îndatorare88,09%
Lichiditate curentă1,10
Cifră de afaceri pe salariat547.787lei
Fond de rulment332.152lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-20,43%
Creștere anuală compusă
8,91%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL

Ce cifră de afaceri are NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.286.723 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 363.576 lei.
NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.172.752 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală este CAEN 9511 — Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .