BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL

Activă

6210 Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)

BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL (CUI 22201773) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 2 august 2007, cu activitatea principală „activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6210).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 875.314.158 lei, profit net de 28.108.994 lei, datorii de 143.130.432 lei, capitaluri proprii de 374.878.106 lei, 1.882 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
3.21%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

875.314.158lei

Venituri totale

877.602.348lei

Rezultat net

28.108.994lei

Datorii

143.130.432lei

Capitaluri proprii

374.878.106lei

Capital de lucru

347.525.652lei

Salariați

1.882

Cifră de afaceri pe salariat

465.098lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2007003396127
Data înregistrării
2 august 2007

Activitate și sediu

Activitate principală
6210 — Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.77, CLĂDIRILE A-F. ET.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+13%
Profitul, față de anul trecut
-13,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate72.59%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.43 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.21%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare27.71%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință13%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA91200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate25.810.820lei
I2Active circulante490.656.084lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe439.343.147lei
I5Casa și conturi la bănci51.312.937lei
I6Cheltuieli în avans1.775.253lei

Pasiv

I7Datorii143.130.432lei
I8Venituri în avans233.619lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri374.878.106lei
I11Capital subscris vărsat12.633.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă875.314.158lei
I14Venituri totale877.602.348lei
I15Cheltuieli totale841.981.984lei
I16Profit brut35.620.364lei
I18Profit net28.108.994lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1.882

Indicatori · 2025

Marjă netă3,21%
Marjă brută4,07%
Rentabilitatea capitalurilor7,5%
Rentabilitatea activelor5,44%
Grad de îndatorare27,71%
Lichiditate curentă3,43
Cifră de afaceri pe salariat465.098lei
Fond de rulment347.525.652lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
13%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări

6210 Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL

Ce cifră de afaceri are BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 875.314.158 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 28.108.994 lei.
BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL?
1.882 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 143.130.432 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 6210 — Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .