GOD STAR S.R.L.

Activă

1610 Tăierea şi rindeluirea lemnului

GOD STAR S.R.L. (CUI 21868435) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Romuli Com. Romuli, BISTRIŢA-NĂSĂUD, înregistrată la 5 iunie 2007, cu activitatea principală „tăierea şi rindeluirea lemnului” (CAEN 1610).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.014.950 lei, profit net de 43.366 lei, datorii de 1.442.502 lei, capitaluri proprii de 2.262.808 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.08%
Lichiditate
1.19 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.014.950lei

Venituri totale

3.981.260lei

Rezultat net

43.366lei

Datorii

1.442.502lei

Capitaluri proprii

2.262.808lei

Capital de lucru

268.045lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

669.158lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J06/540/2007
Data înregistrării
5 iunie 2007

Activitate și sediu

Activitate principală
1610 — Tăierea şi rindeluirea lemnului
Sediu social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ROMULI COM. ROMULI, NR.169

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+39,8%
Profitul, față de anul trecut
+360,7%
Creștere anuală compusă
+19%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate61.07%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.19 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.08%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare38.93%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință39.84%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.994.763lei
I2Active circulante1.710.547lei
I3Stocuri1.319.328lei
I4Creanțe374.988lei
I5Casa și conturi la bănci16.231lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.442.502lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.262.808lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.014.950lei
I14Venituri totale3.981.260lei
I15Cheltuieli totale3.920.874lei
I16Profit brut60.386lei
I18Profit net43.366lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă1,08%
Marjă brută1,5%
Rentabilitatea capitalurilor1,92%
Rentabilitatea activelor1,17%
Grad de îndatorare38,93%
Lichiditate curentă1,19
Cifră de afaceri pe salariat669.158lei
Fond de rulment268.045lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
39,84%
Creștere anuală compusă
19,04%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

1610 Tăierea și rindeluirea lemnului

Cele mai nou înregistrate în județul Bistrița-Năsăud

Întrebări despre GOD STAR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GOD STAR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.014.950 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 43.366 lei.
GOD STAR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GOD STAR S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are GOD STAR S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GOD STAR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.442.502 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GOD STAR S.R.L.?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GOD STAR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GOD STAR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 1610 — Tăierea şi rindeluirea lemnului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .