NEDROSIMAGRO SRL

Activă

0150 Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

NEDROSIMAGRO SRL (CUI 21795252) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ianoşda Com. Mădăras, BIHOR, înregistrată la 24 mai 2007, cu activitatea principală „activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)” (CAEN 0150).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 7.772.818 lei, profit net de 759.818 lei, datorii de 7.297.557 lei, capitaluri proprii de 3.910.741 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.49 x
Îndatorare
66.68%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

7.772.818lei

Venituri totale

8.980.482lei

Rezultat net

759.818lei

Datorii

7.297.557lei

Capitaluri proprii

3.910.741lei

Capital de lucru

-3.749.344lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

971.602lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2007001320054
Data înregistrării
24 mai 2007

Activitate și sediu

Activitate principală
0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)
Sediu social
JUD. BIHOR, SAT IANOŞDA COM. MĂDĂRAS, , NR.606

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10,9%
Profitul, față de anul trecut
+37,2%
Creștere anuală compusă
+7,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.73%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.49 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate9.78%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare66.68%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință10.87%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA66200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.395.519lei
I2Active circulante3.548.213lei
I3Stocuri781.177lei
I4Creanțe2.701.825lei
I5Casa și conturi la bănci65.211lei
I6Cheltuieli în avans264.566lei

Pasiv

I7Datorii7.297.557lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.910.741lei
I11Capital subscris vărsat900lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă7.772.818lei
I14Venituri totale8.980.482lei
I15Cheltuieli totale8.220.664lei
I16Profit brut759.818lei
I18Profit net759.818lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă9,78%
Marjă brută9,78%
Rentabilitatea capitalurilor19,43%
Rentabilitatea activelor6,94%
Grad de îndatorare66,68%
Lichiditate curentă0,49
Cifră de afaceri pe salariat971.602lei
Fond de rulment-3.749.344lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
10,87%
Creștere anuală compusă
7,26%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre NEDROSIMAGRO SRL

Ce cifră de afaceri are NEDROSIMAGRO SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 7.772.818 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 759.818 lei.
NEDROSIMAGRO SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NEDROSIMAGRO SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are NEDROSIMAGRO SRL?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NEDROSIMAGRO SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.297.557 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NEDROSIMAGRO SRL?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NEDROSIMAGRO SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NEDROSIMAGRO SRL?
Activitatea principală este CAEN 0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .