HAPENCIUC MED SRL

Activă

8621 Activităţi de asistenţă medicală generală

HAPENCIUC MED SRL (CUI 21417451) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Suceava, SUCEAVA, înregistrată la 22 martie 2007, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală generală” (CAEN 8621).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 609.560 lei, profit net de 126.663 lei, datorii de 307.736 lei, capitaluri proprii de 130.350 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-0.02%
Îndatorare
70.25%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

609.560lei

Venituri totale

638.383lei

Rezultat net

126.663lei

Datorii

307.736lei

Capitaluri proprii

130.350lei

Capital de lucru

81.555lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

203.187lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J33/499/2007
Data înregistrării
22 martie 2007

Activitate și sediu

Activitate principală
8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală
Sediu social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MĂRĂŞTI, NR.10, BL.25, SC.A, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-0%
Profitul, față de anul trecut
-51,5%
Creștere anuală compusă
+8,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.75%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.27 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate20.78%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare70.25%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-0.02%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA72200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate48.795lei
I2Active circulante389.291lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe72.780lei
I5Casa și conturi la bănci316.511lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii307.736lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri130.350lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă609.560lei
I14Venituri totale638.383lei
I15Cheltuieli totale492.952lei
I16Profit brut145.431lei
I18Profit net126.663lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă20,78%
Marjă brută23,86%
Rentabilitatea capitalurilor97,17%
Rentabilitatea activelor28,91%
Grad de îndatorare70,25%
Lichiditate curentă1,27
Cifră de afaceri pe salariat203.187lei
Fond de rulment81.555lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-0,02%
Creștere anuală compusă
8,05%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8621 Activități de asistență medicală generală

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre HAPENCIUC MED SRL

Ce cifră de afaceri are HAPENCIUC MED SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 609.560 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 126.663 lei.
HAPENCIUC MED SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HAPENCIUC MED SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are HAPENCIUC MED SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HAPENCIUC MED SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 307.736 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HAPENCIUC MED SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HAPENCIUC MED SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HAPENCIUC MED SRL?
Activitatea principală este CAEN 8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .