EYE MALL S.R.L.

Activă

3512 Transportul energiei electrice

EYE MALL S.R.L. (CUI 19133962) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 25 octombrie 2006, cu activitatea principală „transportul energiei electrice” (CAEN 3512).

A depus 15 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 642.946.518 lei, profit net de 22.245.609 lei, datorii de 183.284.166 lei, capitaluri proprii de 92.396.170 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
66.49%
Profitabilitate
3.46%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

642.946.518lei

Venituri totale

725.290.783lei

Rezultat net

22.245.609lei

Datorii

183.284.166lei

Capitaluri proprii

92.396.170lei

Capital de lucru

74.291.286lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

160.736.630lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2013003181407
Data înregistrării
25 octombrie 2006

Activitate și sediu

Activitate principală
3512 — Transportul energiei electrice
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL FLOREASCA, NR.246C, CAMERA 4, ET.17

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2,3%
Profitul, față de anul trecut
+8,6%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate33.52%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.41 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.46%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare66.49%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2.31%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74200820122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

15 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate18.081.528lei
I2Active circulante257.575.452lei
I3Stocuri20.172.802lei
I4Creanțe219.234.066lei
I5Casa și conturi la bănci17.818.584lei
I6Cheltuieli în avans334.295lei

Pasiv

I7Datorii183.284.166lei
I8Venituri în avans310.939lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri92.396.170lei
I11Capital subscris vărsat11.356.380lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă642.946.518lei
I14Venituri totale725.290.783lei
I15Cheltuieli totale699.923.183lei
I16Profit brut25.367.600lei
I18Profit net22.245.609lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă3,46%
Marjă brută3,95%
Rentabilitatea capitalurilor24,08%
Rentabilitatea activelor8,07%
Grad de îndatorare66,49%
Lichiditate curentă1,41
Cifră de afaceri pe salariat160,74 mil.lei
Fond de rulment74.291.286lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
2,31%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea D · Energie electrică, termică, gaze și aer condiționat

3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre EYE MALL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EYE MALL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 642.946.518 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 22.245.609 lei.
EYE MALL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EYE MALL S.R.L.?
15 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are EYE MALL S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EYE MALL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 183.284.166 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EYE MALL S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EYE MALL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EYE MALL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3512 — Transportul energiei electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .