STUDIO SKY SRL

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

STUDIO SKY SRL (CUI 19112200) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 18 octombrie 2006, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 831.216 lei, profit net de 556.359 lei, datorii de 664.488 lei, capitaluri proprii de 8.451 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.07 x
Îndatorare
99.43%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

831.216lei

Venituri totale

1.473.994lei

Rezultat net

556.359lei

Datorii

664.488lei

Capitaluri proprii

8.451lei

Capital de lucru

-620.795lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

166.243lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2006003424128
Data înregistrării
18 octombrie 2006

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.13, PARTER, AP.3/A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-13,6%
Profitul, față de anul trecut
+242,9%
Creștere anuală compusă
+8,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.26%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.07 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate66.93%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare99.43%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-13.61%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA48200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate624.592lei
I2Active circulante43.693lei
I3Stocuri30.289lei
I4Creanțe23.186lei
I5Casa și conturi la bănci-9.782lei
I6Cheltuieli în avans4.654lei

Pasiv

I7Datorii664.488lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri8.451lei
I11Capital subscris vărsat15.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă831.216lei
I14Venituri totale1.473.994lei
I15Cheltuieli totale878.279lei
I16Profit brut595.715lei
I18Profit net556.359lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă66,93%
Marjă brută71,67%
Rentabilitatea capitalurilor6.583,35%
Rentabilitatea activelor83,25%
Grad de îndatorare99,43%
Lichiditate curentă0,07
Cifră de afaceri pe salariat166.243lei
Fond de rulment-620.795lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-13,61%
Creștere anuală compusă
8,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre STUDIO SKY SRL

Ce cifră de afaceri are STUDIO SKY SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 831.216 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 556.359 lei.
STUDIO SKY SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus STUDIO SKY SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are STUDIO SKY SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are STUDIO SKY SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 664.488 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are STUDIO SKY SRL?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
STUDIO SKY SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are STUDIO SKY SRL?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .