INSTORE POWER PROVIDER SRL

Activă

7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

INSTORE POWER PROVIDER SRL (CUI 19094855) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 12 octombrie 2006, cu activitatea principală „activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului” (CAEN 7820).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 113.728.327 lei, profit net de 754.146 lei, datorii de 33.413.394 lei, capitaluri proprii de 4.452.294 lei, 993 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

46

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Tendință
-22.35%
Îndatorare
88.27%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

113.728.327lei

Venituri totale

116.272.374lei

Rezultat net

754.146lei

Datorii

33.413.394lei

Capitaluri proprii

4.452.294lei

Capital de lucru

-5.768.519lei

Salariați

993

Cifră de afaceri pe salariat

114.530lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2006016196409
Data înregistrării
12 octombrie 2006

Activitate și sediu

Activitate principală
7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DIONISIE LUPU, NR.70-72

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-22,4%
Profitul, față de anul trecut
-19,2%
Creștere anuală compusă
+28,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

46clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.76%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.83 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.66%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare88.27%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-22.35%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA46200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.207.239lei
I2Active circulante27.644.875lei
I3Stocuri246.329lei
I4Creanțe27.164.951lei
I5Casa și conturi la bănci233.595lei
I6Cheltuieli în avans199.989lei

Pasiv

I7Datorii33.413.394lei
I8Venituri în avans186.415lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.452.294lei
I11Capital subscris vărsat1.180lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă113.728.327lei
I14Venituri totale116.272.374lei
I15Cheltuieli totale115.069.898lei
I16Profit brut1.202.476lei
I18Profit net754.146lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați993

Indicatori · 2025

Marjă netă0,66%
Marjă brută1,06%
Rentabilitatea capitalurilor16,94%
Rentabilitatea activelor1,99%
Grad de îndatorare88,27%
Lichiditate curentă0,83
Cifră de afaceri pe salariat114.530lei
Fond de rulment-5.768.519lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-22,35%
Creștere anuală compusă
28,26%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre INSTORE POWER PROVIDER SRL

Ce cifră de afaceri are INSTORE POWER PROVIDER SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 113.728.327 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 754.146 lei.
INSTORE POWER PROVIDER SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INSTORE POWER PROVIDER SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are INSTORE POWER PROVIDER SRL?
993 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INSTORE POWER PROVIDER SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 33.413.394 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INSTORE POWER PROVIDER SRL?
46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INSTORE POWER PROVIDER SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INSTORE POWER PROVIDER SRL?
Activitatea principală este CAEN 7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .