AUTO FLASH GROUP SRL

Activă

5610 Restaurante

AUTO FLASH GROUP SRL (CUI 19020793) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 15 septembrie 2006, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.507.834 lei, profit net de 122.285 lei, datorii de 163.653 lei, capitaluri proprii de 2.264.725 lei, 13 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
3.49%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.507.834lei

Venituri totale

4.935.371lei

Rezultat net

122.285lei

Datorii

163.653lei

Capitaluri proprii

2.264.725lei

Capital de lucru

723.417lei

Salariați

13

Cifră de afaceri pe salariat

269.833lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2006002274221
Data înregistrării
15 septembrie 2006

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. NICOLINA, NR.1, BL.F, SC.A, ET.2, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16,5%
Profitul, față de anul trecut
-18,7%
Creștere anuală compusă
+13,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate93.26%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.42 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.49%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare6.74%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință16.49%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA91200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.541.308lei
I2Active circulante887.070lei
I3Stocuri257.969lei
I4Creanțe271.262lei
I5Casa și conturi la bănci357.839lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii163.653lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.264.725lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.507.834lei
I14Venituri totale4.935.371lei
I15Cheltuieli totale4.788.061lei
I16Profit brut147.310lei
I18Profit net122.285lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați13

Indicatori · 2025

Marjă netă3,49%
Marjă brută4,2%
Rentabilitatea capitalurilor5,4%
Rentabilitatea activelor5,04%
Grad de îndatorare6,74%
Lichiditate curentă5,42
Cifră de afaceri pe salariat269.833lei
Fond de rulment723.417lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
16,49%
Creștere anuală compusă
13,64%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre AUTO FLASH GROUP SRL

Ce cifră de afaceri are AUTO FLASH GROUP SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.507.834 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 122.285 lei.
AUTO FLASH GROUP SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AUTO FLASH GROUP SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are AUTO FLASH GROUP SRL?
13 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AUTO FLASH GROUP SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 163.653 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AUTO FLASH GROUP SRL?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AUTO FLASH GROUP SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AUTO FLASH GROUP SRL?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .