IN-OUT CONSTRUCT SRL
Activă4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
IN-OUT CONSTRUCT SRL (CUI 18856716) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Amara, IALOMIŢA, înregistrată la 17 iulie 2006, cu activitatea principală „lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (CAEN 4100).
A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 29.465.804 lei, profit net de 26.337 lei, datorii de 10.745.006 lei, capitaluri proprii de 51.296 lei, 21 de salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 46 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 18 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa D
Risc ridicat
46 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Îndatorare
- 99.52%
- Solvabilitate
- 0.48%
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
29.465.804lei
Venituri totale
29.745.859lei
Rezultat net
26.337lei
Datorii
10.745.006lei
Capitaluri proprii
51.296lei
Capital de lucru
-3.863.916lei
Salariați
21
Cifră de afaceri pe salariat
1.403.134lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2006000352215
- Data înregistrării
- 17 iulie 2006
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Sediu social
- JUD. IALOMIŢA, ORŞ. AMARA, STR. DRAGALINA, NR.69
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2008–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +8,3%
- Profitul, față de anul trecut
- +7,1%
- Creștere anuală compusă
- +27%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc ridicat
Ce l-a dat
- Solvabilitate0.48%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate0.64 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate0.09%
Marjă netă foarte subțire.
- Îndatorare99.52%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință8.3%
Cifra de afaceri a crescut.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2008–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 8,3%
- Creștere anuală compusă
- 27,01%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea F · Construcții
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița
- BEDROCK CONSTRUCTION S.R.L. CUI 55701716 · Sat Poiana Com. Ciulniţa · înființată 13.10.2026TVASRL
- MYTYINTEGRA CONSTRUCT S.R.L. CUI 55701724 · Sat Adâncata Com. Adâncata · înființată 13.10.2026TVASRL
- NORDFLOOR CONCEPT S.R.L. CUI 55665621 · Sat Horia Com. Axintele · înființată 05.10.2026SRL
- ALPRIS GROUP& MORE S.R.L. CUI 55582720 · Sat Bucu Com. Bucu · înființată 15.09.2026SRL
- BANCIU MARINEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55497005 · Sat Borduşelu Com. Ciochina · înființată 27.08.2026PFA
- GAC ENGINEERING & BUILD S.R.L. CUI 55497021 · Sat Manasia Com. Manasia · înființată 27.08.2026TVASRL
Întrebări despre IN-OUT CONSTRUCT SRL
- Ce cifră de afaceri are IN-OUT CONSTRUCT SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 29.465.804 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 26.337 lei.
- IN-OUT CONSTRUCT SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus IN-OUT CONSTRUCT SRL?
- 18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
- Câți angajați are IN-OUT CONSTRUCT SRL?
- 21 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are IN-OUT CONSTRUCT SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.745.006 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are IN-OUT CONSTRUCT SRL?
- 46 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- IN-OUT CONSTRUCT SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are IN-OUT CONSTRUCT SRL?
- Activitatea principală este CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .