AVRELI COM SRL

Activă

8292 Activităţi de ambalare

AVRELI COM SRL (CUI 18279278) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Apateu Com. Nojorid, BIHOR, înregistrată la 13 ianuarie 2006, cu activitatea principală „activităţi de ambalare” (CAEN 8292).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.514.690 lei, profit net de 158.150 lei, datorii de 628.814 lei, capitaluri proprii de 192.405 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.72 x
Îndatorare
76.57%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.514.690lei

Venituri totale

1.533.699lei

Rezultat net

158.150lei

Datorii

628.814lei

Capitaluri proprii

192.405lei

Capital de lucru

-177.565lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

378.673lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2006000049050
Data înregistrării
13 ianuarie 2006

Activitate și sediu

Activitate principală
8292 — Activităţi de ambalare
Sediu social
JUD. BIHOR, SAT APATEU COM. NOJORID, STR. TRANDAFIRILOR, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,5%
Profitul, față de anul trecut
-37,1%
Creștere anuală compusă
+0,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.43%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.72 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate10.44%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare76.57%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință5.45%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA70200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate369.970lei
I2Active circulante451.249lei
I3Stocuri171.368lei
I4Creanțe266.067lei
I5Casa și conturi la bănci13.814lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii628.814lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri192.405lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.514.690lei
I14Venituri totale1.533.699lei
I15Cheltuieli totale1.345.621lei
I16Profit brut188.078lei
I18Profit net158.150lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă10,44%
Marjă brută12,42%
Rentabilitatea capitalurilor82,2%
Rentabilitatea activelor19,26%
Grad de îndatorare76,57%
Lichiditate curentă0,72
Cifră de afaceri pe salariat378.673lei
Fond de rulment-177.565lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
5,45%
Creștere anuală compusă
0,63%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8292 Activități de ambalare

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre AVRELI COM SRL

Ce cifră de afaceri are AVRELI COM SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.514.690 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 158.150 lei.
AVRELI COM SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AVRELI COM SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are AVRELI COM SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AVRELI COM SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 628.814 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AVRELI COM SRL?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AVRELI COM SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AVRELI COM SRL?
Activitatea principală este CAEN 8292 — Activităţi de ambalare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .