TONICA STIL SRL

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

TONICA STIL SRL (CUI 17956504) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Gostavăţu Com. Gostavăţu, OLT, înregistrată la 15 septembrie 2005, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 977.018 lei, profit net de 258.135 lei, datorii de 1.814.454 lei, capitaluri proprii de 30.104 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.21 x
Îndatorare
98.37%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

977.018lei

Venituri totale

1.508.701lei

Rezultat net

258.135lei

Datorii

1.814.454lei

Capitaluri proprii

30.104lei

Capital de lucru

-1.432.004lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

488.509lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J28/706/2005
Data înregistrării
15 septembrie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. OLT, COM. GOSTAVĂŢU

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+9,7%
Profitul, față de anul trecut
+245,7%
Creștere anuală compusă
+43,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.63%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.21 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate26.42%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare98.37%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință9.74%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4820082009201020112013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.462.108lei
I2Active circulante382.450lei
I3Stocuri295.405lei
I4Creanțe21.784lei
I5Casa și conturi la bănci65.261lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.814.454lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri30.104lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă977.018lei
I14Venituri totale1.508.701lei
I15Cheltuieli totale1.225.206lei
I16Profit brut283.495lei
I18Profit net258.135lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă26,42%
Marjă brută29,02%
Rentabilitatea capitalurilor857,48%
Rentabilitatea activelor13,99%
Grad de îndatorare98,37%
Lichiditate curentă0,21
Cifră de afaceri pe salariat488.509lei
Fond de rulment-1.432.004lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
9,74%
Creștere anuală compusă
43,81%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Olt

Întrebări despre TONICA STIL SRL

Ce cifră de afaceri are TONICA STIL SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 977.018 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 258.135 lei.
TONICA STIL SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TONICA STIL SRL?
17 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are TONICA STIL SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TONICA STIL SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.814.454 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TONICA STIL SRL?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TONICA STIL SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TONICA STIL SRL?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .