BLUE ESTHETIQUE SALON SRL

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

BLUE ESTHETIQUE SALON SRL (CUI 17675258) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, CONSTANŢA, înregistrată la 9 iunie 2005, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 337.295 lei, profit net de 6.208 lei, datorii de 83.807 lei, capitaluri proprii de 2.767 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
96.8%
Solvabilitate
3.2%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

337.295lei

Venituri totale

342.814lei

Rezultat net

6.208lei

Datorii

83.807lei

Capitaluri proprii

2.767lei

Capital de lucru

895lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

67.459lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J13/1929/2005
Data înregistrării
9 iunie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, LOC. EFORIE SUD ORŞ. EFORIE, BLD. REPUBLICII, NR.21

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,5%
Profitul, față de anul trecut
+317,5%
Creștere anuală compusă
+8,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.2%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.01 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.84%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare96.8%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință18.45%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA48200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.872lei
I2Active circulante84.702lei
I3Stocuri10.667lei
I4Creanțe14.810lei
I5Casa și conturi la bănci59.225lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii83.807lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.767lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă337.295lei
I14Venituri totale342.814lei
I15Cheltuieli totale330.932lei
I16Profit brut11.882lei
I18Profit net6.208lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă1,84%
Marjă brută3,52%
Rentabilitatea capitalurilor224,36%
Rentabilitatea activelor7,17%
Grad de îndatorare96,8%
Lichiditate curentă1,01
Cifră de afaceri pe salariat67.459lei
Fond de rulment895lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
18,45%
Creștere anuală compusă
8,61%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre BLUE ESTHETIQUE SALON SRL

Ce cifră de afaceri are BLUE ESTHETIQUE SALON SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 337.295 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.208 lei.
BLUE ESTHETIQUE SALON SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BLUE ESTHETIQUE SALON SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are BLUE ESTHETIQUE SALON SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BLUE ESTHETIQUE SALON SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 83.807 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BLUE ESTHETIQUE SALON SRL?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BLUE ESTHETIQUE SALON SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BLUE ESTHETIQUE SALON SRL?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .