HH ARCHITECTS S.R.L.

Activă

7111 Activităţi de arhitectură

HH ARCHITECTS S.R.L. (CUI 17670382) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Suceava, SUCEAVA, înregistrată la 8 iunie 2005, cu activitatea principală „activităţi de arhitectură” (CAEN 7111).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.128.749 lei, profit net de 1.114.014 lei, datorii de 1.674.596 lei, capitaluri proprii de 1.123.593 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-20.42%
Lichiditate
1.17 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.128.749lei

Venituri totale

2.328.949lei

Rezultat net

1.114.014lei

Datorii

1.674.596lei

Capitaluri proprii

1.123.593lei

Capital de lucru

283.407lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

354.792lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2005000829336
Data înregistrării
8 iunie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
7111 — Activităţi de arhitectură
Sediu social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. CIPRIAN PORUMBESCU, NR.2, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-20,4%
Profitul, față de anul trecut
-12,7%
Creștere anuală compusă
+7,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.54%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.17 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate52.33%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare52.97%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-20.42%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA77200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.203.602lei
I2Active circulante1.958.003lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.620.091lei
I5Casa și conturi la bănci337.912lei
I6Cheltuieli în avans9.005lei

Pasiv

I7Datorii1.674.596lei
I8Venituri în avans372.421lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.123.593lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.128.749lei
I14Venituri totale2.328.949lei
I15Cheltuieli totale1.017.846lei
I16Profit brut1.311.103lei
I18Profit net1.114.014lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă52,33%
Marjă brută61,59%
Rentabilitatea capitalurilor99,15%
Rentabilitatea activelor35,24%
Grad de îndatorare52,97%
Lichiditate curentă1,17
Cifră de afaceri pe salariat354.792lei
Fond de rulment283.407lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-20,42%
Creștere anuală compusă
7,27%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7111 Activități de arhitectură

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre HH ARCHITECTS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HH ARCHITECTS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.128.749 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.114.014 lei.
HH ARCHITECTS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HH ARCHITECTS S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are HH ARCHITECTS S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HH ARCHITECTS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.674.596 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HH ARCHITECTS S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HH ARCHITECTS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HH ARCHITECTS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7111 — Activităţi de arhitectură.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .