CHAMPION GAME SRL

Activă

9200 Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri

CHAMPION GAME SRL (CUI 17468643) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 11 aprilie 2005, cu activitatea principală „activităţi de jocuri de noroc şi pariuri” (CAEN 9200).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 43.969.875 lei, pierdere netă de 377.493 lei, datorii de 14.710.014 lei, capitaluri proprii de 2.200.117 lei, 110 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 50 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

50

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

50 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Anul analizat s-a încheiat cu pierdere.
Profitabilitate
-0.86%
Îndatorare
86.99%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

43.969.875lei

Venituri totale

44.217.274lei

Rezultat net

-377.493lei

Datorii

14.710.014lei

Capitaluri proprii

2.200.117lei

Capital de lucru

223.811lei

Salariați

110

Cifră de afaceri pe salariat

399.726lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2005000715026
Data înregistrării
11 aprilie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, PŢA. AVRAM IANCU, NR.12, AP.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+69,2%
Profitul, față de anul trecut
-166,1%
Creștere anuală compusă
+12,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

50clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.01%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate-0.86%

    Anul s-a încheiat cu pierdere.

  • Îndatorare86.99%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință69.18%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA50200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.976.306lei
I2Active circulante14.933.825lei
I3Stocuri40.886lei
I4Creanțe1.937.570lei
I5Casa și conturi la bănci12.955.369lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii14.710.014lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.200.117lei
I11Capital subscris vărsat40.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă43.969.875lei
I14Venituri totale44.217.274lei
I15Cheltuieli totale44.594.767lei
I16Profit brut0lei
I18Profit net0lei
I19Pierdere netă377.493lei
I20Număr mediu de salariați110

Indicatori · 2025

Marjă netă-0,86%
Marjă brută-0,86%
Rentabilitatea capitalurilor-17,16%
Rentabilitatea activelor-2,23%
Grad de îndatorare86,99%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat399.726lei
Fond de rulment223.811lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
69,18%
Creștere anuală compusă
12,51%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre CHAMPION GAME SRL

Ce cifră de afaceri are CHAMPION GAME SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 43.969.875 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost -377.493 lei.
CHAMPION GAME SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CHAMPION GAME SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are CHAMPION GAME SRL?
110 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CHAMPION GAME SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 14.710.014 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CHAMPION GAME SRL?
50 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CHAMPION GAME SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CHAMPION GAME SRL?
Activitatea principală este CAEN 9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .