TQM SERVICES SRL

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

TQM SERVICES SRL (CUI 17384119) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 22 martie 2005, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 16 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 50.687.189 lei, profit net de 4.295.926 lei, datorii de 54.403.592 lei, capitaluri proprii de 13.681.978 lei, 90 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-12.14%
Îndatorare
79.37%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

50.687.189lei

Venituri totale

42.243.871lei

Rezultat net

4.295.926lei

Datorii

54.403.592lei

Capitaluri proprii

13.681.978lei

Capital de lucru

4.165.650lei

Salariați

90

Cifră de afaceri pe salariat

563.191lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2005000200519
Data înregistrării
22 martie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. DOBROGEI, NR.46, BIROUL 3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-12,1%
Profitul, față de anul trecut
-1,6%
Creștere anuală compusă
+83,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate19.96%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.48%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare79.37%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-12.14%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA692008200920102011201220152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

16 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate9.971.762lei
I2Active circulante58.569.242lei
I3Stocuri22.146.676lei
I4Creanțe35.503.978lei
I5Casa și conturi la bănci918.588lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii54.403.592lei
I8Venituri în avans455.434lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri13.681.978lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă50.687.189lei
I14Venituri totale42.243.871lei
I15Cheltuieli totale37.339.433lei
I16Profit brut4.904.438lei
I18Profit net4.295.926lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați90

Indicatori · 2025

Marjă netă8,48%
Marjă brută9,68%
Rentabilitatea capitalurilor31,4%
Rentabilitatea activelor6,27%
Grad de îndatorare79,37%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat563.191lei
Fond de rulment4.165.650lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-12,14%
Creștere anuală compusă
83,78%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre TQM SERVICES SRL

Ce cifră de afaceri are TQM SERVICES SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 50.687.189 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.295.926 lei.
TQM SERVICES SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TQM SERVICES SRL?
16 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are TQM SERVICES SRL?
90 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TQM SERVICES SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 54.403.592 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TQM SERVICES SRL?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TQM SERVICES SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TQM SERVICES SRL?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .