3CSN SRL

Activă

0141 Creşterea bovinelor de lapte

3CSN SRL (CUI 17300479) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ungheni Orş. Ungheni, MUREŞ, înregistrată la 1 martie 2005, cu activitatea principală „creşterea bovinelor de lapte” (CAEN 0141).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.093.826 lei, profit net de 165.593 lei, datorii de 12.337.286 lei, capitaluri proprii de 2.708.967 lei, 11 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.49 x
Îndatorare
68.37%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.093.826lei

Venituri totale

12.335.395lei

Rezultat net

165.593lei

Datorii

12.337.286lei

Capitaluri proprii

2.708.967lei

Capital de lucru

-6.239.156lei

Salariați

11

Cifră de afaceri pe salariat

735.802lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2005000398269
Data înregistrării
1 martie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
0141 — Creşterea bovinelor de lapte
Sediu social
JUD. MUREŞ, SAT UNGHENI ORŞ. UNGHENI, STR. PRINCIPALA, NR.444

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+199,7%
Profitul, față de anul trecut
-21,8%
Creștere anuală compusă
+10,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.01%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.49 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate2.05%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare68.37%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință199.67%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA59200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate11.945.498lei
I2Active circulante6.098.130lei
I3Stocuri3.674.358lei
I4Creanțe2.318.899lei
I5Casa și conturi la bănci104.873lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii12.337.286lei
I8Venituri în avans2.997.375lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.708.967lei
I11Capital subscris vărsat900.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.093.826lei
I14Venituri totale12.335.395lei
I15Cheltuieli totale12.137.648lei
I16Profit brut197.747lei
I18Profit net165.593lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați11

Indicatori · 2025

Marjă netă2,05%
Marjă brută2,44%
Rentabilitatea capitalurilor6,11%
Rentabilitatea activelor0,92%
Grad de îndatorare68,37%
Lichiditate curentă0,49
Cifră de afaceri pe salariat735.802lei
Fond de rulment-6.239.156lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
199,67%
Creștere anuală compusă
10,18%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0141 Creșterea bovinelor de lapte

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre 3CSN SRL

Ce cifră de afaceri are 3CSN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.093.826 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 165.593 lei.
3CSN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus 3CSN SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are 3CSN SRL?
11 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are 3CSN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 12.337.286 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are 3CSN SRL?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
3CSN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are 3CSN SRL?
Activitatea principală este CAEN 0141 — Creşterea bovinelor de lapte.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .