CASY PLUS SRL

Activă

9604 Activităţi de întreţinere corporală

CASY PLUS SRL (CUI 17152224) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Darabani, BOTOŞANI, înregistrată la 25 ianuarie 2005, cu activitatea principală „activităţi de întreţinere corporală” (CAEN 9604).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.531.434 lei, profit net de 66.812 lei, datorii de 3.711.733 lei, capitaluri proprii de 1.202.864 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.19 x
Profitabilitate
1.47%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.531.434lei

Venituri totale

4.529.872lei

Rezultat net

66.812lei

Datorii

3.711.733lei

Capitaluri proprii

1.202.864lei

Capital de lucru

-3.020.860lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

906.287lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J07/52/2005
Data înregistrării
25 ianuarie 2005

Activitate și sediu

Activitate principală
9604 — Activităţi de întreţinere corporală
Sediu social
JUD. BOTOŞANI, ORŞ. DARABANI, STR. SOARELUI, NR.11

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-7,9%
Profitul, față de anul trecut
+2.801,1%
Creștere anuală compusă
+12,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.48%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.19 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate1.47%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare75.52%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-7.92%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA48200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.223.724lei
I2Active circulante690.873lei
I3Stocuri351.199lei
I4Creanțe266.273lei
I5Casa și conturi la bănci73.401lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.711.733lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.202.864lei
I11Capital subscris vărsat300.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.531.434lei
I14Venituri totale4.529.872lei
I15Cheltuieli totale4.455.212lei
I16Profit brut74.660lei
I18Profit net66.812lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă1,47%
Marjă brută1,65%
Rentabilitatea capitalurilor5,55%
Rentabilitatea activelor1,36%
Grad de îndatorare75,52%
Lichiditate curentă0,19
Cifră de afaceri pe salariat906.287lei
Fond de rulment-3.020.860lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-7,92%
Creștere anuală compusă
12,25%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9604 Activități de întreținere corporală

Cele mai nou înregistrate în județul Botoșani

Întrebări despre CASY PLUS SRL

Ce cifră de afaceri are CASY PLUS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.531.434 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 66.812 lei.
CASY PLUS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CASY PLUS SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are CASY PLUS SRL?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CASY PLUS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.711.733 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CASY PLUS SRL?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CASY PLUS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CASY PLUS SRL?
Activitatea principală este CAEN 9604 — Activităţi de întreţinere corporală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .