DUO GROUP SRL

Activă

5610 Restaurante

DUO GROUP SRL (CUI 17051289) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 17 decembrie 2004, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.906.294 lei, profit net de 195.651 lei, datorii de 2.871.145 lei, capitaluri proprii de 961.787 lei, 29 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.96 x
Îndatorare
76.49%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.906.294lei

Venituri totale

9.257.381lei

Rezultat net

195.651lei

Datorii

2.871.145lei

Capitaluri proprii

961.787lei

Capital de lucru

-113.090lei

Salariați

29

Cifră de afaceri pe salariat

307.114lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/3860/2004
Data înregistrării
17 decembrie 2004

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. LIVIU REBREANU, NR.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16,5%
Profitul, față de anul trecut
+109,1%
Creștere anuală compusă
+22,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.62%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.96 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate2.2%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare76.49%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință16.49%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA63200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate995.605lei
I2Active circulante2.758.055lei
I3Stocuri357.370lei
I4Creanțe2.285.051lei
I5Casa și conturi la bănci115.634lei
I6Cheltuieli în avans133.372lei

Pasiv

I7Datorii2.871.145lei
I8Venituri în avans54.100lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri961.787lei
I11Capital subscris vărsat707.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.906.294lei
I14Venituri totale9.257.381lei
I15Cheltuieli totale9.019.494lei
I16Profit brut237.887lei
I18Profit net195.651lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați29

Indicatori · 2025

Marjă netă2,2%
Marjă brută2,67%
Rentabilitatea capitalurilor20,34%
Rentabilitatea activelor5,21%
Grad de îndatorare76,49%
Lichiditate curentă0,96
Cifră de afaceri pe salariat307.114lei
Fond de rulment-113.090lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
16,49%
Creștere anuală compusă
22,78%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre DUO GROUP SRL

Ce cifră de afaceri are DUO GROUP SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.906.294 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 195.651 lei.
DUO GROUP SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DUO GROUP SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are DUO GROUP SRL?
29 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DUO GROUP SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.871.145 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DUO GROUP SRL?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DUO GROUP SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DUO GROUP SRL?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .