MAIA STYL S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

MAIA STYL S.R.L. (CUI 16901276) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Paşcani, IAŞI, înregistrată la 3 noiembrie 2004, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 390.000 lei, profit net de 2.875 lei, datorii de 19.956 lei, capitaluri proprii de 340.921 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.74%
Lichiditate
1.34 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

390.000lei

Venituri totale

390.000lei

Rezultat net

2.875lei

Datorii

19.956lei

Capitaluri proprii

340.921lei

Capital de lucru

6.804lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

97.500lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/2341/2004
Data înregistrării
3 noiembrie 2004

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. STAMATE EUGEN, BL.D1, ET.P

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+32%
Profitul, față de anul trecut
+502,7%
Creștere anuală compusă
+9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate171.84%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.34 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.74%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare10.06%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință31.95%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate171.633lei
I2Active circulante26.760lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe2.076lei
I5Casa și conturi la bănci24.684lei
I6Cheltuieli în avans162.484lei

Pasiv

I7Datorii19.956lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri340.921lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă390.000lei
I14Venituri totale390.000lei
I15Cheltuieli totale386.623lei
I16Profit brut3.377lei
I18Profit net2.875lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,74%
Marjă brută0,87%
Rentabilitatea capitalurilor0,84%
Rentabilitatea activelor1,45%
Grad de îndatorare10,06%
Lichiditate curentă1,34
Cifră de afaceri pe salariat97.500lei
Fond de rulment6.804lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
31,95%
Creștere anuală compusă
9,03%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre MAIA STYL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MAIA STYL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 390.000 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.875 lei.
MAIA STYL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MAIA STYL S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are MAIA STYL S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MAIA STYL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 19.956 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MAIA STYL S.R.L.?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MAIA STYL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MAIA STYL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .