A&M REC SRL

Activă

3821 Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase

A&M REC SRL (CUI 16467780) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 28 mai 2004, cu activitatea principală „tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3821).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.726.268 lei, profit net de 6.148 lei, datorii de 1.382.542 lei, capitaluri proprii de 723.810 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.89 x
Profitabilitate
0.23%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.726.268lei

Venituri totale

2.745.144lei

Rezultat net

6.148lei

Datorii

1.382.542lei

Capitaluri proprii

723.810lei

Capital de lucru

-148.655lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

681.567lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/840/2004
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2004000840204
Data înregistrării
28 mai 2004

Activitate și sediu

Activitate principală
3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, CAL. ZARANDULUI, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2,6%
Profitul, față de anul trecut
-56,2%
Creștere anuală compusă
-3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate34.45%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.89 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.23%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare65.8%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2.6%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA63200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate867.385lei
I2Active circulante1.233.887lei
I3Stocuri820.940lei
I4Creanțe178.783lei
I5Casa și conturi la bănci234.164lei
I6Cheltuieli în avans5.080lei

Pasiv

I7Datorii1.382.542lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri723.810lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.726.268lei
I14Venituri totale2.745.144lei
I15Cheltuieli totale2.712.312lei
I16Profit brut32.832lei
I18Profit net6.148lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,23%
Marjă brută1,2%
Rentabilitatea capitalurilor0,85%
Rentabilitatea activelor0,29%
Grad de îndatorare65,8%
Lichiditate curentă0,89
Cifră de afaceri pe salariat681.567lei
Fond de rulment-148.655lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
2,6%
Creștere anuală compusă
-2,95%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3821 Recuperarea materialelor reciclabile

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre A&M REC SRL

Ce cifră de afaceri are A&M REC SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.726.268 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.148 lei.
A&M REC SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus A&M REC SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are A&M REC SRL?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are A&M REC SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.382.542 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are A&M REC SRL?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
A&M REC SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are A&M REC SRL?
Activitatea principală este CAEN 3821 — Tratarea şi eliminarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .