NIC SI GOG SERV SRL

Activă

3700 Colectarea şi epurarea apelor uzate

NIC SI GOG SERV SRL (CUI 16299015) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Mănăstirea Com. Cobia, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 1 aprilie 2004, cu activitatea principală „colectarea şi epurarea apelor uzate” (CAEN 3700).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.079.889 lei, profit net de 283.022 lei, datorii de 327.662 lei, capitaluri proprii de 283.262 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-14.69%
Lichiditate
1.21 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.079.889lei

Venituri totale

1.091.157lei

Rezultat net

283.022lei

Datorii

327.662lei

Capitaluri proprii

283.262lei

Capital de lucru

68.351lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

539.945lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2004000275150
Data înregistrării
1 aprilie 2004

Activitate și sediu

Activitate principală
3700 — Colectarea şi epurarea apelor uzate
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT MĂNĂSTIREA COM. COBIA, , NR.102

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-14,7%
Profitul, față de anul trecut
-56%
Creștere anuală compusă
+9,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate46.37%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.21 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate26.21%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare53.63%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-14.69%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA81200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate214.911lei
I2Active circulante396.013lei
I3Stocuri82.500lei
I4Creanțe234.038lei
I5Casa și conturi la bănci79.475lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii327.662lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri283.262lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.079.889lei
I14Venituri totale1.091.157lei
I15Cheltuieli totale755.287lei
I16Profit brut335.870lei
I18Profit net283.022lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă26,21%
Marjă brută31,1%
Rentabilitatea capitalurilor99,92%
Rentabilitatea activelor46,33%
Grad de îndatorare53,63%
Lichiditate curentă1,21
Cifră de afaceri pe salariat539.945lei
Fond de rulment68.351lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-14,69%
Creștere anuală compusă
9,62%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3700 Colectarea și epurarea apelor uzate

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre NIC SI GOG SERV SRL

Ce cifră de afaceri are NIC SI GOG SERV SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.079.889 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 283.022 lei.
NIC SI GOG SERV SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NIC SI GOG SERV SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are NIC SI GOG SERV SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NIC SI GOG SERV SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 327.662 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NIC SI GOG SERV SRL?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NIC SI GOG SERV SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NIC SI GOG SERV SRL?
Activitatea principală este CAEN 3700 — Colectarea şi epurarea apelor uzate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .