EURO TREND SERVICE SRL

Activă

8559 Alte forme de învăţământ n.c.a.

EURO TREND SERVICE SRL (CUI 16294379) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 31 martie 2004, cu activitatea principală „alte forme de învăţământ n.c.a.” (CAEN 8559).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.555.906 lei, profit net de 372.465 lei, datorii de 543.938 lei, capitaluri proprii de 3.709.368 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 92 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

92

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

92 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.38 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.555.906lei

Venituri totale

4.113.429lei

Rezultat net

372.465lei

Datorii

543.938lei

Capitaluri proprii

3.709.368lei

Capital de lucru

205.536lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

592.651lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J30/384/2004
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2004000384308
Data înregistrării
31 martie 2004

Activitate și sediu

Activitate principală
8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.224

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,1%
Profitul, față de anul trecut
-2,3%
Creștere anuală compusă
+14,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

92clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate81.75%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.38 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.47%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare11.99%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință18.12%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA92200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.787.770lei
I2Active circulante749.474lei
I3Stocuri74.242lei
I4Creanțe563.907lei
I5Casa și conturi la bănci111.325lei
I6Cheltuieli în avans9.613lei

Pasiv

I7Datorii543.938lei
I8Venituri în avans293.551lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.709.368lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.555.906lei
I14Venituri totale4.113.429lei
I15Cheltuieli totale3.661.117lei
I16Profit brut452.312lei
I18Profit net372.465lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă10,47%
Marjă brută12,72%
Rentabilitatea capitalurilor10,04%
Rentabilitatea activelor8,21%
Grad de îndatorare11,99%
Lichiditate curentă1,38
Cifră de afaceri pe salariat592.651lei
Fond de rulment205.536lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
18,12%
Creștere anuală compusă
14,4%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre EURO TREND SERVICE SRL

Ce cifră de afaceri are EURO TREND SERVICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.555.906 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 372.465 lei.
EURO TREND SERVICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EURO TREND SERVICE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are EURO TREND SERVICE SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EURO TREND SERVICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 543.938 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EURO TREND SERVICE SRL?
92 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EURO TREND SERVICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EURO TREND SERVICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .