IMPERA F&R SRL

Activă

9200 Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri

IMPERA F&R SRL (CUI 15883597) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 7 noiembrie 2003, cu activitatea principală „activităţi de jocuri de noroc şi pariuri” (CAEN 9200).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 37.786.616 lei, profit net de 2.082.115 lei, datorii de 5.060.564 lei, capitaluri proprii de 7.976.041 lei, 89 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Lichiditate
1.02 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

37.786.616lei

Venituri totale

37.978.697lei

Rezultat net

2.082.115lei

Datorii

5.060.564lei

Capitaluri proprii

7.976.041lei

Capital de lucru

85.265lei

Salariați

89

Cifră de afaceri pe salariat

424.569lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2003000990300
Data înregistrării
7 noiembrie 2003

Activitate și sediu

Activitate principală
9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, NR.32

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+8,3%
Profitul, față de anul trecut
+311,7%
Creștere anuală compusă
+35,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate65.28%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.51%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare41.42%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință8.31%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.072.452lei
I2Active circulante5.145.829lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe596.362lei
I5Casa și conturi la bănci4.549.467lei
I6Cheltuieli în avans818.324lei

Pasiv

I7Datorii5.060.564lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri7.976.041lei
I11Capital subscris vărsat37.500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă37.786.616lei
I14Venituri totale37.978.697lei
I15Cheltuieli totale35.328.492lei
I16Profit brut2.650.205lei
I18Profit net2.082.115lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați89

Indicatori · 2025

Marjă netă5,51%
Marjă brută7,01%
Rentabilitatea capitalurilor26,1%
Rentabilitatea activelor17,04%
Grad de îndatorare41,42%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat424.569lei
Fond de rulment85.265lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
8,31%
Creștere anuală compusă
35,46%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre IMPERA F&R SRL

Ce cifră de afaceri are IMPERA F&R SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 37.786.616 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.082.115 lei.
IMPERA F&R SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IMPERA F&R SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are IMPERA F&R SRL?
89 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IMPERA F&R SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 5.060.564 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IMPERA F&R SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IMPERA F&R SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IMPERA F&R SRL?
Activitatea principală este CAEN 9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .