NEDELSERV SRL

Activă

4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

NEDELSERV SRL (CUI 15679423) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bârlad, VASLUI, înregistrată la 20 august 2003, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.478.204 lei, profit net de 24.211 lei, datorii de 839.591 lei, capitaluri proprii de 1.315.851 lei, 17 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.98%
Tendință
-6.58%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.478.204lei

Venituri totale

2.601.749lei

Rezultat net

24.211lei

Datorii

839.591lei

Capitaluri proprii

1.315.851lei

Capital de lucru

895.857lei

Salariați

17

Cifră de afaceri pe salariat

145.777lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J37/441/2003
Data înregistrării
20 august 2003

Activitate și sediu

Activitate principală
4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Sediu social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. ALEXANDRU VLAHUŢĂ, NR.154

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-6,6%
Profitul, față de anul trecut
-59,5%
Creștere anuală compusă
+17,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate61.19%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.07 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.98%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare39.04%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-6.58%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate415.049lei
I2Active circulante1.735.448lei
I3Stocuri786.267lei
I4Creanțe609.180lei
I5Casa și conturi la bănci340.001lei
I6Cheltuieli în avans4.945lei

Pasiv

I7Datorii839.591lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.315.851lei
I11Capital subscris vărsat520.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.478.204lei
I14Venituri totale2.601.749lei
I15Cheltuieli totale2.571.111lei
I16Profit brut30.638lei
I18Profit net24.211lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați17

Indicatori · 2025

Marjă netă0,98%
Marjă brută1,24%
Rentabilitatea capitalurilor1,84%
Rentabilitatea activelor1,13%
Grad de îndatorare39,04%
Lichiditate curentă2,07
Cifră de afaceri pe salariat145.777lei
Fond de rulment895.857lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-6,58%
Creștere anuală compusă
17,15%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre NEDELSERV SRL

Ce cifră de afaceri are NEDELSERV SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.478.204 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 24.211 lei.
NEDELSERV SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NEDELSERV SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are NEDELSERV SRL?
17 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NEDELSERV SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 839.591 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NEDELSERV SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NEDELSERV SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NEDELSERV SRL?
Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .