N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.

Activă

5530 Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere

N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L. (CUI 15637614) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Com. Bran, BRAŞOV, înregistrată la 1 august 2003, cu activitatea principală „parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere” (CAEN 5530).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 273.382 lei, profit net de 39.542 lei, datorii de 321.507 lei, capitaluri proprii de 195.451 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
62.19%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

273.382lei

Venituri totale

273.567lei

Rezultat net

39.542lei

Datorii

321.507lei

Capitaluri proprii

195.451lei

Capital de lucru

186.324lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

136.691lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J08/2715/2004
Data înregistrării
1 august 2003

Activitate și sediu

Activitate principală
5530 — Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere
Sediu social
JUD. BRAŞOV, COM. BRAN, STR. PRINCIPALA (SAT SOHODOL), NR.77C

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+13,9%
Profitul, față de anul trecut
+63,8%
Creștere anuală compusă
+18,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.81%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.58 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate14.46%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare62.19%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință13.87%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA87200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate9.127lei
I2Active circulante507.831lei
I3Stocuri1.376lei
I4Creanțe459.753lei
I5Casa și conturi la bănci46.702lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii321.507lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri195.451lei
I11Capital subscris vărsat40.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă273.382lei
I14Venituri totale273.567lei
I15Cheltuieli totale226.890lei
I16Profit brut46.677lei
I18Profit net39.542lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă14,46%
Marjă brută17,07%
Rentabilitatea capitalurilor20,23%
Rentabilitatea activelor7,65%
Grad de îndatorare62,19%
Lichiditate curentă1,58
Cifră de afaceri pe salariat136.691lei
Fond de rulment186.324lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
13,87%
Creștere anuală compusă
18,15%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

Cele mai nou înregistrate în județul Brașov

Întrebări despre N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 273.382 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 39.542 lei.
N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 321.507 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5530 — Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .