NUNNER LOGISTICS S.R.L.

Activă

5225 Activități de servicii logistice

NUNNER LOGISTICS S.R.L. (CUI 15411632) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 7 mai 2003, cu activitatea principală „activități de servicii logistice” (CAEN 5225).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 63.723.501 lei, profit net de 7.561.431 lei, datorii de 25.523.174 lei, capitaluri proprii de 8.129.439 lei, 34 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 76 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

76

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

76 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
76.98%
Solvabilitate
24.52%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

63.723.501lei

Venituri totale

64.586.767lei

Rezultat net

7.561.431lei

Datorii

25.523.174lei

Capitaluri proprii

8.129.439lei

Capital de lucru

5.323.244lei

Salariați

34

Cifră de afaceri pe salariat

1.874.221lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2003006053407
Data înregistrării
7 mai 2003

Activitate și sediu

Activitate principală
5225 — Activități de servicii logistice
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR BÂRSĂNEŞTI, NR.17, BL.50, SC.A, ET.4, AP.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+3,9%
Profitul, față de anul trecut
-26%
Creștere anuală compusă
+12,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

76clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.52%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.21 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.87%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare76.98%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință3.91%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA76200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.307.754lei
I2Active circulante30.846.418lei
I3Stocuri981lei
I4Creanțe25.139.974lei
I5Casa și conturi la bănci5.705.463lei
I6Cheltuieli în avans560.341lei

Pasiv

I7Datorii25.523.174lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane61.900lei
I10Capitaluri8.129.439lei
I11Capital subscris vărsat473.340lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă63.723.501lei
I14Venituri totale64.586.767lei
I15Cheltuieli totale55.774.032lei
I16Profit brut8.812.735lei
I18Profit net7.561.431lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați34

Indicatori · 2025

Marjă netă11,87%
Marjă brută13,83%
Rentabilitatea capitalurilor93,01%
Rentabilitatea activelor22,81%
Grad de îndatorare76,98%
Lichiditate curentă1,21
Cifră de afaceri pe salariat1,87 mil.lei
Fond de rulment5.323.244lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
3,91%
Creștere anuală compusă
12,54%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre NUNNER LOGISTICS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NUNNER LOGISTICS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 63.723.501 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.561.431 lei.
NUNNER LOGISTICS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NUNNER LOGISTICS S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are NUNNER LOGISTICS S.R.L.?
34 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NUNNER LOGISTICS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 25.523.174 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NUNNER LOGISTICS S.R.L.?
76 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NUNNER LOGISTICS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NUNNER LOGISTICS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5225 — Activități de servicii logistice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .