07 C.C.C. SRL

Activă

0150 Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

07 C.C.C. SRL (CUI 14937761) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Botoşani, BOTOŞANI, înregistrată la 14 octombrie 2002, cu activitatea principală „activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)” (CAEN 0150).

A depus 17 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.837.018 lei, profit net de 6.940 lei, datorii de 4.743.215 lei, capitaluri proprii de 2.392.303 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.08%
Îndatorare
66.47%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.837.018lei

Venituri totale

8.713.326lei

Rezultat net

6.940lei

Datorii

4.743.215lei

Capitaluri proprii

2.392.303lei

Capital de lucru

121.907lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

1.472.836lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2002000298074
Data înregistrării
14 octombrie 2002

Activitate și sediu

Activitate principală
0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)
Sediu social
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, DRM. TĂTARILOR, NR.25

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+20,3%
Profitul, față de anul trecut
-98,7%
Creștere anuală compusă
+18,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate33.53%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.03 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.08%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare66.47%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință20.3%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120082010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

17 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.270.396lei
I2Active circulante4.865.122lei
I3Stocuri284.348lei
I4Creanțe4.565.235lei
I5Casa și conturi la bănci15.539lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.743.215lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.392.303lei
I11Capital subscris vărsat2.500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.837.018lei
I14Venituri totale8.713.326lei
I15Cheltuieli totale8.694.017lei
I16Profit brut19.309lei
I18Profit net6.940lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă0,08%
Marjă brută0,22%
Rentabilitatea capitalurilor0,29%
Rentabilitatea activelor0,1%
Grad de îndatorare66,47%
Lichiditate curentă1,03
Cifră de afaceri pe salariat1,47 mil.lei
Fond de rulment121.907lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
20,3%
Creștere anuală compusă
18,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

Cele mai nou înregistrate în județul Botoșani

Întrebări despre 07 C.C.C. SRL

Ce cifră de afaceri are 07 C.C.C. SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.837.018 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.940 lei.
07 C.C.C. SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus 07 C.C.C. SRL?
17 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are 07 C.C.C. SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are 07 C.C.C. SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.743.215 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are 07 C.C.C. SRL?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
07 C.C.C. SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are 07 C.C.C. SRL?
Activitatea principală este CAEN 0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .