BOGLAR CHAMP SRL
Activă0113 Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor
BOGLAR CHAMP SRL (CUI 14475123) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, SĂLAJ, înregistrată la 26 februarie 2002, cu activitatea principală „cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor” (CAEN 0113).
A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 148.160.835 lei, profit net de 4.008.411 lei, datorii de 183.245.823 lei, capitaluri proprii de 11.508.612 lei, 446 de salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 41 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 18 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa D
Risc ridicat
41 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.18 x
- Îndatorare
- 93.94%
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
148.160.835lei
Venituri totale
159.827.764lei
Rezultat net
4.008.411lei
Datorii
183.245.823lei
Capitaluri proprii
11.508.612lei
Capital de lucru
-149.874.305lei
Salariați
446
Cifră de afaceri pe salariat
332.199lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2002000046312
- Data înregistrării
- 26 februarie 2002
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 0113 — Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor
- Sediu social
- JUD. SĂLAJ, SAT NUŞFALĂU COM. NUŞFALĂU, STR. GĂRII, NR.30/J
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2008–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- -1,1%
- Profitul, față de anul trecut
- -72,5%
- Creștere anuală compusă
- +14,2%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc ridicat
Ce l-a dat
- Solvabilitate5.9%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate0.18 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate2.71%
Marjă netă modestă.
- Îndatorare93.94%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință-1.09%
Cifra de afaceri a scăzut ușor.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2008–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- -1,09%
- Creștere anuală compusă
- 14,2%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit
0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
Cele mai nou înregistrate în județul Sălaj
- PLEŞ DIANA-ILEANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 54923854 · Sat Călacea Com. Gârbou · înființată 17.06.2026PFA
- CHIŞ I. CIPRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 54713682 · Orş. Jibou · înființată 19.05.2026PFA
- AGRO CASI INVEST S.R.L. CUI 54246366 · Sat Cozla Com. Letca · înființată 13.03.2026SRL
- DM FRESH FARM S.R.L. CUI 53971063 · Sat Chieşd Com. Chieşd · înființată 17.02.2026SRL
- RAŢIU ADRIAN-NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ CUI 51338465 · Loc. Horoatu Cehului Orş. Cehu Silvaniei · înființată 24.02.2025II
- FERMA TORGIE S.R.L. CUI 49107680 · Sat Stârciu Com. Horoatu Crasnei · înființată 13.11.2023SRL
Întrebări despre BOGLAR CHAMP SRL
- Ce cifră de afaceri are BOGLAR CHAMP SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 148.160.835 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.008.411 lei.
- BOGLAR CHAMP SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus BOGLAR CHAMP SRL?
- 18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
- Câți angajați are BOGLAR CHAMP SRL?
- 446 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are BOGLAR CHAMP SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 183.245.823 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are BOGLAR CHAMP SRL?
- 41 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- BOGLAR CHAMP SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are BOGLAR CHAMP SRL?
- Activitatea principală este CAEN 0113 — Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculilor.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .