CIU STY SERV SRL
Activă4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CIU STY SERV SRL (CUI 14471458) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Mioveni, ARGEŞ, înregistrată la 25 februarie 2002, cu activitatea principală „transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (CAEN 4933).
A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.626.894 lei, profit net de 1.264 lei, datorii de 1.705.918 lei, capitaluri proprii de 599.939 lei, 16 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 52 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 18 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa C
Risc moderat
52 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.48 x
- Profitabilitate
- 0.05%
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
2.626.894lei
Venituri totale
2.782.788lei
Rezultat net
1.264lei
Datorii
1.705.918lei
Capitaluri proprii
599.939lei
Capital de lucru
-887.651lei
Salariați
16
Cifră de afaceri pe salariat
164.181lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2002000138033
- Data înregistrării
- 25 februarie 2002
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- Sediu social
- JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. TUDOR MUSATESCU, BL.V2B, SC.F, ET.3, AP.9
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2008–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +16,3%
- Profitul, față de anul trecut
- -99,9%
- Creștere anuală compusă
- +9,1%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc moderat
Ce l-a dat
- Solvabilitate26.02%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate0.48 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate0.05%
Marjă netă foarte subțire.
- Îndatorare73.98%
Îndatorare ridicată.
- Tendință16.34%
Cifra de afaceri a crescut.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2008–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 16,34%
- Creștere anuală compusă
- 9,05%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea H · Transport și depozitare
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Cele mai nou înregistrate în județul Argeș
- DIN MĂDĂLIN DORU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55814200 · Mun. Piteşti · înființată 06.11.2026PFA
- BĂDIŢĂ G.M GEORGIAN-ROLAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55814235 · Mun. Piteşti · înființată 06.11.2026PFA
- EREMIA TIBERIU-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55804240 · Mun. Piteşti · înființată 05.11.2026PFA
- ANTON EUGEN-COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55804274 · Mun. Piteşti · înființată 05.11.2026PFA
- DIT SMART DRIVE S.R.L. CUI 55795567 · Mun. Piteşti · înființată 04.11.2026SRL
- LUPU TIBERIU-MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55778752 · Mun. Piteşti · înființată 30.10.2026PFA
Întrebări despre CIU STY SERV SRL
- Ce cifră de afaceri are CIU STY SERV SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.626.894 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.264 lei.
- CIU STY SERV SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus CIU STY SERV SRL?
- 18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
- Câți angajați are CIU STY SERV SRL?
- 16 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are CIU STY SERV SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.705.918 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are CIU STY SERV SRL?
- 52 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- CIU STY SERV SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are CIU STY SERV SRL?
- Activitatea principală este CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .