AMBRA SERVICE SRL

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

AMBRA SERVICE SRL (CUI 14452634) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Com. Socodor, ARAD, înregistrată la 18 februarie 2002, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 21.664.989 lei, profit net de 245.984 lei, datorii de 7.407.706 lei, capitaluri proprii de 11.711.502 lei, 45 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.14%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

21.664.989lei

Venituri totale

23.100.514lei

Rezultat net

245.984lei

Datorii

7.407.706lei

Capitaluri proprii

11.711.502lei

Capital de lucru

6.748.673lei

Salariați

45

Cifră de afaceri pe salariat

481.444lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2002000119021
Data înregistrării
18 februarie 2002

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. ARAD, COM. SOCODOR, , NR.FN

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+6,2%
Profitul, față de anul trecut
-92,5%
Creștere anuală compusă
+8,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate61.42%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.91 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate1.14%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare38.85%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință6.21%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA86200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.910.838lei
I2Active circulante14.156.379lei
I3Stocuri4.246.439lei
I4Creanțe7.403.674lei
I5Casa și conturi la bănci2.506.266lei
I6Cheltuieli în avans51.991lei

Pasiv

I7Datorii7.407.706lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri11.711.502lei
I11Capital subscris vărsat620lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă21.664.989lei
I14Venituri totale23.100.514lei
I15Cheltuieli totale22.722.594lei
I16Profit brut377.920lei
I18Profit net245.984lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați45

Indicatori · 2025

Marjă netă1,14%
Marjă brută1,74%
Rentabilitatea capitalurilor2,1%
Rentabilitatea activelor1,29%
Grad de îndatorare38,85%
Lichiditate curentă1,91
Cifră de afaceri pe salariat481.444lei
Fond de rulment6.748.673lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
6,21%
Creștere anuală compusă
8,81%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre AMBRA SERVICE SRL

Ce cifră de afaceri are AMBRA SERVICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 21.664.989 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 245.984 lei.
AMBRA SERVICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AMBRA SERVICE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are AMBRA SERVICE SRL?
45 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AMBRA SERVICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.407.706 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AMBRA SERVICE SRL?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AMBRA SERVICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AMBRA SERVICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .