MOB LINE.RO S.R.L.

Activă

3100 Fabricarea de mobilă

MOB LINE.RO S.R.L. (CUI 14246359) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Nucetu Com. Lupşanu, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 23 octombrie 2001, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă” (CAEN 3100).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.622.145 lei, profit net de 7.291 lei, datorii de 702.741 lei, capitaluri proprii de 1.262.475 lei, 12 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 84 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

84

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

84 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.28%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.622.145lei

Venituri totale

2.779.842lei

Rezultat net

7.291lei

Datorii

702.741lei

Capitaluri proprii

1.262.475lei

Capital de lucru

953.989lei

Salariați

12

Cifră de afaceri pe salariat

218.512lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021000530513
Data înregistrării
23 octombrie 2001

Activitate și sediu

Activitate principală
3100 — Fabricarea de mobilă
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT NUCETU COM. LUPŞANU, STR. CALEA BUCUREŞTI, NR.1B, GRAJD C8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+35,9%
Profitul, față de anul trecut
-32%
Creștere anuală compusă
+6,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

84clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.64%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate2.36 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.28%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare22.62%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință35.85%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA84200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.449.716lei
I2Active circulante1.656.730lei
I3Stocuri293.961lei
I4Creanțe896.543lei
I5Casa și conturi la bănci466.226lei
I6Cheltuieli în avans14.265lei

Pasiv

I7Datorii702.741lei
I8Venituri în avans1.155.495lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.262.475lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.622.145lei
I14Venituri totale2.779.842lei
I15Cheltuieli totale2.759.996lei
I16Profit brut19.846lei
I18Profit net7.291lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați12

Indicatori · 2025

Marjă netă0,28%
Marjă brută0,76%
Rentabilitatea capitalurilor0,58%
Rentabilitatea activelor0,23%
Grad de îndatorare22,62%
Lichiditate curentă2,36
Cifră de afaceri pe salariat218.512lei
Fond de rulment953.989lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
35,85%
Creștere anuală compusă
6,91%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3100 Fabricarea de mobilă

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre MOB LINE.RO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MOB LINE.RO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.622.145 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.291 lei.
MOB LINE.RO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MOB LINE.RO S.R.L.?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are MOB LINE.RO S.R.L.?
12 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MOB LINE.RO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 702.741 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MOB LINE.RO S.R.L.?
84 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MOB LINE.RO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MOB LINE.RO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3100 — Fabricarea de mobilă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .