CONCRET RO GRUP SRL

Activă

7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

CONCRET RO GRUP SRL (CUI 14207880) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Piteşti, ARGEŞ, înregistrată la 3 octombrie 2001, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management” (CAEN 7022).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 29.738.564 lei, profit net de 187.581 lei, datorii de 6.453.871 lei, capitaluri proprii de 9.871.428 lei, 35 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.63%
Tendință
-1.71%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

29.738.564lei

Venituri totale

30.550.471lei

Rezultat net

187.581lei

Datorii

6.453.871lei

Capitaluri proprii

9.871.428lei

Capital de lucru

1.941.108lei

Salariați

35

Cifră de afaceri pe salariat

849.673lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J03/535/2001
Data înregistrării
3 octombrie 2001

Activitate și sediu

Activitate principală
7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. DEPOZITELOR, NR.23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-1,7%
Profitul, față de anul trecut
+615,8%
Creștere anuală compusă
+7,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate60.47%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.3 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.63%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare39.53%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-1.71%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA72200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.930.320lei
I2Active circulante8.394.979lei
I3Stocuri5.371.352lei
I4Creanțe2.645.100lei
I5Casa și conturi la bănci378.527lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.453.871lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri9.871.428lei
I11Capital subscris vărsat120.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă29.738.564lei
I14Venituri totale30.550.471lei
I15Cheltuieli totale30.329.939lei
I16Profit brut220.532lei
I18Profit net187.581lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați35

Indicatori · 2025

Marjă netă0,63%
Marjă brută0,74%
Rentabilitatea capitalurilor1,9%
Rentabilitatea activelor1,15%
Grad de îndatorare39,53%
Lichiditate curentă1,30
Cifră de afaceri pe salariat849.673lei
Fond de rulment1.941.108lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-1,71%
Creștere anuală compusă
7,9%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre CONCRET RO GRUP SRL

Ce cifră de afaceri are CONCRET RO GRUP SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 29.738.564 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 187.581 lei.
CONCRET RO GRUP SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CONCRET RO GRUP SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are CONCRET RO GRUP SRL?
35 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CONCRET RO GRUP SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.453.871 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CONCRET RO GRUP SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CONCRET RO GRUP SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CONCRET RO GRUP SRL?
Activitatea principală este CAEN 7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .