IULICRIS SRL

Activă

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

IULICRIS SRL (CUI 14175304) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Răstoaca Com. Răstoaca, VRANCEA, înregistrată la 14 septembrie 2001, cu activitatea principală „fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (CAEN 3299).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 286.168 lei, profit net de 39.708 lei, datorii de 364.363 lei, capitaluri proprii de 110.005 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.53 x
Îndatorare
76.89%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

286.168lei

Venituri totale

294.694lei

Rezultat net

39.708lei

Datorii

364.363lei

Capitaluri proprii

110.005lei

Capital de lucru

-169.689lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

143.084lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2001000318391
Data înregistrării
14 septembrie 2001

Activitate și sediu

Activitate principală
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Sediu social
JUD. VRANCEA, SAT RĂSTOACA COM. RĂSTOACA,

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+26,3%
Profitul, față de anul trecut
+295,1%
Creștere anuală compusă
+9,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.21%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.53 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate13.88%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare76.89%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință26.31%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA72200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate279.192lei
I2Active circulante194.674lei
I3Stocuri175.288lei
I4Creanțe1.069lei
I5Casa și conturi la bănci18.317lei
I6Cheltuieli în avans502lei

Pasiv

I7Datorii364.363lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri110.005lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă286.168lei
I14Venituri totale294.694lei
I15Cheltuieli totale252.124lei
I16Profit brut42.570lei
I18Profit net39.708lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă13,88%
Marjă brută14,88%
Rentabilitatea capitalurilor36,1%
Rentabilitatea activelor8,38%
Grad de îndatorare76,89%
Lichiditate curentă0,53
Cifră de afaceri pe salariat143.084lei
Fond de rulment-169.689lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
26,31%
Creștere anuală compusă
9,52%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre IULICRIS SRL

Ce cifră de afaceri are IULICRIS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 286.168 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 39.708 lei.
IULICRIS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IULICRIS SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are IULICRIS SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IULICRIS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 364.363 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IULICRIS SRL?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IULICRIS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IULICRIS SRL?
Activitatea principală este CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .