ART ANDRE SRL

Activă

7414 Alte activități de design specializat

ART ANDRE SRL (CUI 14174546) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 14 septembrie 2001, cu activitatea principală „alte activități de design specializat” (CAEN 7414).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.133.555 lei, profit net de 486.450 lei, datorii de 250.341 lei, capitaluri proprii de 486.690 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.133.555lei

Venituri totale

3.146.508lei

Rezultat net

486.450lei

Datorii

250.341lei

Capitaluri proprii

486.690lei

Capital de lucru

482.241lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

348.173lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2001001178127
Data înregistrării
14 septembrie 2001

Activitate și sediu

Activitate principală
7414 — Alte activități de design specializat
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CLINICILOR, NR.19, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+37,4%
Profitul, față de anul trecut
+11,2%
Creștere anuală compusă
+19,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate66.23%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.93 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate15.52%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare34.07%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință37.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA100200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.227lei
I2Active circulante732.582lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe719.205lei
I5Casa și conturi la bănci13.377lei
I6Cheltuieli în avans2.222lei

Pasiv

I7Datorii250.341lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri486.690lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.133.555lei
I14Venituri totale3.146.508lei
I15Cheltuieli totale2.541.966lei
I16Profit brut604.542lei
I18Profit net486.450lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă15,52%
Marjă brută19,29%
Rentabilitatea capitalurilor99,95%
Rentabilitatea activelor66,2%
Grad de îndatorare34,07%
Lichiditate curentă2,93
Cifră de afaceri pe salariat348.173lei
Fond de rulment482.241lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
37,4%
Creștere anuală compusă
19,65%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7414 Alte activități de design specializat

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre ART ANDRE SRL

Ce cifră de afaceri are ART ANDRE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.133.555 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 486.450 lei.
ART ANDRE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ART ANDRE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are ART ANDRE SRL?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ART ANDRE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 250.341 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ART ANDRE SRL?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ART ANDRE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ART ANDRE SRL?
Activitatea principală este CAEN 7414 — Alte activități de design specializat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .