LUGERA & MAKLER SRL

Activă

7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

LUGERA & MAKLER SRL (CUI 13861487) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 3 mai 2001, cu activitatea principală „activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului” (CAEN 7820).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 257.288.101 lei, profit net de 2.029.080 lei, datorii de 42.469.533 lei, capitaluri proprii de 12.698.075 lei, 1.847 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.79%
Tendință
-14.62%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

257.288.101lei

Venituri totale

259.386.103lei

Rezultat net

2.029.080lei

Datorii

42.469.533lei

Capitaluri proprii

12.698.075lei

Capital de lucru

14.039.761lei

Salariați

1.847

Cifră de afaceri pe salariat

139.301lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2001004327407
Data înregistrării
3 mai 2001

Activitate și sediu

Activitate principală
7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VULTURILOR, NR.98, PARTER. ET. 1 ŞI 3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-14,6%
Profitul, față de anul trecut
-8,9%
Creștere anuală compusă
+13,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.92%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.33 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.79%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare73.32%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-14.62%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA60200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.414.556lei
I2Active circulante56.509.294lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe55.919.809lei
I5Casa și conturi la bănci589.485lei
I6Cheltuieli în avans349.644lei

Pasiv

I7Datorii42.469.533lei
I8Venituri în avans3.105.886lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri12.698.075lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă257.288.101lei
I14Venituri totale259.386.103lei
I15Cheltuieli totale255.058.168lei
I16Profit brut4.327.935lei
I18Profit net2.029.080lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1.847

Indicatori · 2025

Marjă netă0,79%
Marjă brută1,68%
Rentabilitatea capitalurilor15,98%
Rentabilitatea activelor3,5%
Grad de îndatorare73,32%
Lichiditate curentă1,33
Cifră de afaceri pe salariat139.301lei
Fond de rulment14.039.761lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-14,62%
Creștere anuală compusă
13,66%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre LUGERA & MAKLER SRL

Ce cifră de afaceri are LUGERA & MAKLER SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 257.288.101 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.029.080 lei.
LUGERA & MAKLER SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LUGERA & MAKLER SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are LUGERA & MAKLER SRL?
1.847 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LUGERA & MAKLER SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 42.469.533 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LUGERA & MAKLER SRL?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LUGERA & MAKLER SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LUGERA & MAKLER SRL?
Activitatea principală este CAEN 7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .