EXTREM TOP SERVICE SRL

Activă

9609 Alte activităţi de servicii n.c.a.

EXTREM TOP SERVICE SRL (CUI 11782760) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ, înregistrată la 25 mai 1999, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii n.c.a.” (CAEN 9609).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 401.070 lei, profit net de 7.819 lei, datorii de 138.815 lei, capitaluri proprii de 202.179 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 79 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

79

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

79 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.95%
Tendință
-12.51%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

401.070lei

Venituri totale

402.998lei

Rezultat net

7.819lei

Datorii

138.815lei

Capitaluri proprii

202.179lei

Capital de lucru

105.449lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

133.690lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/636/1999
Data înregistrării
25 mai 1999

Activitate și sediu

Activitate principală
9609 — Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sediu social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. FAGULUI, NR.23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-12,5%
Profitul, față de anul trecut
-92,3%
Creștere anuală compusă
-0,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

79clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate59.32%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.76 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate1.95%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare40.73%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-12.51%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA79200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate96.558lei
I2Active circulante244.264lei
I3Stocuri3.586lei
I4Creanțe192.476lei
I5Casa și conturi la bănci48.202lei
I6Cheltuieli în avans172lei

Pasiv

I7Datorii138.815lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri202.179lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă401.070lei
I14Venituri totale402.998lei
I15Cheltuieli totale387.553lei
I16Profit brut15.445lei
I18Profit net7.819lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă1,95%
Marjă brută3,85%
Rentabilitatea capitalurilor3,87%
Rentabilitatea activelor2,29%
Grad de îndatorare40,73%
Lichiditate curentă1,76
Cifră de afaceri pe salariat133.690lei
Fond de rulment105.449lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
-12,51%
Creștere anuală compusă
-0,79%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre EXTREM TOP SERVICE SRL

Ce cifră de afaceri are EXTREM TOP SERVICE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 401.070 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.819 lei.
EXTREM TOP SERVICE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EXTREM TOP SERVICE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are EXTREM TOP SERVICE SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EXTREM TOP SERVICE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 138.815 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EXTREM TOP SERVICE SRL?
79 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EXTREM TOP SERVICE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EXTREM TOP SERVICE SRL?
Activitatea principală este CAEN 9609 — Alte activităţi de servicii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .