NORD-EST SECURITY FORCE SRL

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

NORD-EST SECURITY FORCE SRL (CUI 10823837) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 28 iulie 1998, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 22.610.620 lei, profit net de 198.752 lei, datorii de 5.948.465 lei, capitaluri proprii de 825.398 lei, 391 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 56 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

56

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

56 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
87.81%
Lichiditate
0.96 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

22.610.620lei

Venituri totale

23.931.054lei

Rezultat net

198.752lei

Datorii

5.948.465lei

Capitaluri proprii

825.398lei

Capital de lucru

-252.240lei

Salariați

391

Cifră de afaceri pe salariat

57.828lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1993001568220
Data înregistrării
28 iulie 1998

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GEORGE TOPÎRCEANU, NR.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+37,4%
Profitul, față de anul trecut
-31,4%
Creștere anuală compusă
+39,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

56clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate12.19%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.96 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.88%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare87.81%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință37.35%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA56200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.077.638lei
I2Active circulante5.696.225lei
I3Stocuri93.284lei
I4Creanțe2.323.949lei
I5Casa și conturi la bănci3.278.992lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii5.948.465lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri825.398lei
I11Capital subscris vărsat800lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă22.610.620lei
I14Venituri totale23.931.054lei
I15Cheltuieli totale23.671.120lei
I16Profit brut259.934lei
I18Profit net198.752lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați391

Indicatori · 2025

Marjă netă0,88%
Marjă brută1,15%
Rentabilitatea capitalurilor24,08%
Rentabilitatea activelor2,93%
Grad de îndatorare87,81%
Lichiditate curentă0,96
Cifră de afaceri pe salariat57.828lei
Fond de rulment-252.240lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
37,35%
Creștere anuală compusă
39,89%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre NORD-EST SECURITY FORCE SRL

Ce cifră de afaceri are NORD-EST SECURITY FORCE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 22.610.620 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 198.752 lei.
NORD-EST SECURITY FORCE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NORD-EST SECURITY FORCE SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are NORD-EST SECURITY FORCE SRL?
391 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NORD-EST SECURITY FORCE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 5.948.465 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NORD-EST SECURITY FORCE SRL?
56 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NORD-EST SECURITY FORCE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NORD-EST SECURITY FORCE SRL?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .